Plans

SSL зникає із списку сертифікатів на сертифікатах SSL Home Windows

Відповідно до вимог до бізнесу, сертифікати SSL не можуть мати тривалість життя довше 398 днів. Це означає, що кожен веб сайт повинен поновити або обміняти свій сертифікат SSL не менше, ніж швидко, як кожні два роки. Це повідомлення буде виглядати по різному, покладаючись на два елементи. Попередній скріншот демонструє повідомлення про помилку на Google Chrome. Скріншот нижче це повідомлення, яке ви побачите в Internet Explorer.

Що робити, якщо сертифікат SSL втрачено

Тримайте палець на серцебитті свого веб сайту та отримайте попередження, коли виявляються бали

  • Підключіть та обмінюйтесь інформацією в межах одного місця, яке структуровано та просте, щоб виглядати.
  • Однак кінцевий результат наконечника ідентичний для ваших відвідувачів вони побачать попередження у вікні свого браузера, що пояснює, що чистий сайт, який вони збираються входити, не є захищеним.
  • Якщо ви видалите сертифікат, відповідний особистий ключ залишається на сервері.
  • Якщо ця секрета коли небудь піддається громадськості (наприклад, електронною поштою), безпека вашого пристрою B.

Обидва поділяються так само добре, як і спеціалізований SSL виконує основну мету SSL, кожна передача даних у шифровій формі по мережах. Незалежно від використання спільного SSL, або вирушайте на спеціалізований SSL, залежить від ваших специфічних потреб, як би добре, скільки готівки ви повинні витратити. Однією з головних відмінностей у використанні Sharedor, присвяченого SSL, є те, як URL адреса здасться вашим відвідувачам. Ви, можливо, будете на огорожі щодо включення SSL до свого веб сайту.

Метод для встановлення несе всягранних ресурсів у масштабі з кричущою жабою

  • Ця помилка виникає, коли будь який із листових або проміжних сертифікатів вашого веб сайту відкликаний та присутній у списку скасованих сертифікатів.
  • Одним із простих засобів вжити заходів просто ввести свій веб сайт у своєму браузері та поглянути на адресу адреси.
  • Багато поважних органів сертифікатів та хостинг провайдерів пропонують сертифікати SSL.
  • Переконайтесь, що ви в найкращому списку в командуванні негайним.
  • Потім огляньте цілі сторінки на "HTTPS" в межах URL адреси та піктограму замку в браузері.

Якщо ні, ви хочете подвійно перевірити сервер вашого веб-сайту та відкрити інструкції для вашого сервера. Скажімо, ви вкладаєте сертифікати SSL від популярного постачальника Namecheap у вашому сервері Microsoft Windows. Тоді ви зможете спостерігати за цим покроковим підручником, щоб подати проміжні сертифікати.

Помітним винятком із цього є популярний CA Let's Encrypt, чиї сертифікати закінчуються через 90 днів. Ви, швидше за все, спостерігали, що деякі URL адреси веб сайтів починаються з HTTP, тоді як інші починають з HTTPS. SENFor Safe Encryption, avahost.ua яке може бути гарантовано виключно сертифікатами SSL. Він частий серед Sitesthat вимагає клієнтів, що надають конфіденційну інформацію, що відповідає інформації про кредитні картки, адреси будинку та фінансової інформації.